VIII TYDZIEŃ WAKACJI

Ósmego tygodnia wakacji realizowane były zajęcia z modułu II. Dla uczestników tydzień ten był pełen niespodzianek i uśmiechu.

Podczas zajęć z LEGO dzieci wykazały się logicznym myśleniem oraz sprawnością manualną. II moduł to większa ilość zajęć sportowych dlatego nie mogło zabraknąć sztuk walki, które pozwoliły na wzmocnienie sprawności fizycznej a także na sprawdzenie koordynacji uczestników. Zajęcia prowadzone przez Policję pokazały dzieciom jak ważne jest bezpieczeństwo, z kolei Straż Pożarna zaprezentowała na czym polega ich praca i jak należy sobie radzić w sytuacji zagrażającej bezpieczeństwu. Każde zajęcia realizowane były w oparciu o motto „uczymy bawiąc - bawimy ucząc”; dlatego też uczestnicy dowiedzieli się jak można wykorzystać zdolności manualne a także w jakiś sposób można pobudzić wyobraźnie.

Nasze zajęcia prowadzone przez wykwalifikowanych animatorów w bezpiecznym i magicznym zakolu Brdy. Dla najmłodszych półkolonie są dobrą okazją do nabrania doświadczenia w samodzielnym spędzaniu dni poza domem. Nasze zajęcia uczą kultury osobistej a także pozwalają przygotować się do pierwszego spotkania z rzeczywistością szkolną. Dodatkowo istotnym plusem jest fakt, że rodzice mają możliwość spędzania większej ilości czasu z dziećmi, gdyż nie wyjeżdżają one na wakacje poza miasto.

  • ul. Garbary 2, 85-229 Bydgoszcz
    bud. A, I piętro, pokój 101

  • kolonie@byd.pl

  • 52 567 00 91

© 2016 WYŻSZA SZKOŁA GOSPODARKI