logo
logo

O nas

Z dziećmi i dla dzieci pracujemy od wielu lat. Doświadczenia zdobyte podczas realizacji zajęć Uniwersytetu Dziecięcego, wykorzystaliśmy w pracy nad ideą i programem letnich oraz zimowych półkolonii.  Pragniemy, aby nasze spotkania z dziećmi były wyjątkowe: odkrywcze, niebanalne, warte zapamiętania. Przygotowując ofertę rozmawialiśmy nie tylko ze specjalistami, animatorami kultury, pedagogami czasu wolnego, ale także z naszymi najważniejszymi klientami- dziećmi. To od Nich wiemy, że oczekują różnorodności. Dlatego nasza propozycja letniego i zimowego wypoczynku zawsze opracowywana jest w dwóch wariantach. Nasi podopieczni mogą wcielić się w wymarzoną postać: fizyka, chemika, budowniczego robotów, sportowca, projektanta mody, aktora artystę, dziennikarza, kucharza i fotografa. Do tej pory z naszych półkolonii skorzystało prawie tysiąc uczestników: chłopców i dziewczynek w wieku od 6 do 11 lat.

Półkolonie naukowo – artystyczne dla dzieci, przygotowujemy w Centrum Usług Społecznych, bardzo starannie. Robimy wszystko, aby stworzyć dzieciom warunki do aktywnego i ciekawego spędzenia czasu wolnego. Gwarantujemy różnorodne formy zajęć, zabawę poprzez naukę. Uśmiech dzieci jest dla nas motywacją do dalszej pracy, a największym komplementem, gdy żegnają się z nami słowami „do zobaczenia za rok”.

Aktualności

 • 16 kwietnia 2024

  DRZWI OTWARTE W PRZEDSZKOLU

  24.05.2024 roku od godz. 16:00 zapraszamy Państwa na Drzwi Otwarte do Przedszkola Akademickiego Uniwersytet Dziecięcy Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy. 

  Wydarzenie to, będzie połączone z Festynem Rodzinnym zatem atrakcji dla Dzieci nie zabraknie. W programie między innymi: gry i zabawy, konkursy dla całych rodzin, malowanie buziek i wiele, wiele innych.

 • 11 kwietnia 2024

  LATO 2024

  Informujemy, iż trwają zapisy na PÓŁKOLONIE LETNIE 2024. Zapraszamy Państwa dzieci do wzięcia udziału w niezapomnianej przygodzie. Oferujemy Państwu w tym roku aż 10 tygodni dobrej zabawy, z podziałem na dwa moduły.

 • 25 marca 2024

  WIELKANOC

akademia zdrowia
Kursy i szkolenia
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Centrum Projektów Edukacyjnych
Studia podyplomowe
MBA
Studia I i II stopnia
 • ul. Garbary 2, 85-229 Bydgoszcz
  bud. A, I piętro

 • kolonie@byd.pl

 • 52 567 07 95

© 2016 WYŻSZA SZKOŁA GOSPODARKI