logo
logo

O nas

Z dziećmi i dla dzieci pracujemy od wielu lat. Doświadczenia zdobyte podczas realizacji zajęć Uniwersytetu Dziecięcego, wykorzystaliśmy w pracy nad ideą i programem letnich oraz zimowych półkolonii.  Pragniemy, aby nasze spotkania z dziećmi były wyjątkowe: odkrywcze, niebanalne, warte zapamiętania. Przygotowując ofertę rozmawialiśmy nie tylko ze specjalistami, animatorami kultury, pedagogami czasu wolnego, ale także z naszymi najważniejszymi klientami- dziećmi. To od Nich wiemy, że oczekują różnorodności. Dlatego nasza propozycja letniego i zimowego wypoczynku zawsze opracowywana jest w dwóch wariantach. Nasi podopieczni mogą wcielić się w wymarzoną postać: fizyka, chemika, budowniczego robotów, sportowca, projektanta mody, aktora artystę, dziennikarza, kucharza i fotografa. Do tej pory z naszych półkolonii skorzystało prawie tysiąc uczestników: chłopców i dziewczynek w wieku od 6 do 11 lat.

Półkolonie naukowo – artystyczne dla dzieci, przygotowujemy w Centrum Usług Społecznych, bardzo starannie. Robimy wszystko, aby stworzyć dzieciom warunki do aktywnego i ciekawego spędzenia czasu wolnego. Gwarantujemy różnorodne formy zajęć, zabawę poprzez naukę. Uśmiech dzieci jest dla nas motywacją do dalszej pracy, a największym komplementem, gdy żegnają się z nami słowami „do zobaczenia za rok”.

Aktualności

 • 16 października 2020

  ZMIANA ORGANIZACJI PRACY

  W związku z drugą falą epidemii i przyrostem zachorowań na COVID-19, w trosce o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo, Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy zwraca się z prośbą o ograniczenie bezpośrednich wizyt w biurach Centrum Usług Społecznych a niezbędne spotkania umawiać telefoniczne z Pracownikami poszczególnych biur. W czasie wizyty prosimy Państwa o zachowanie środków bezpieczeństwa, noszenie maseczek, dezynfekowanie dłoni a także zachowanie dystansu społecznego. Dezynfekcję dłoni mogą Państwo dokonać na parterze w bud. A oraz bezpośrednio w biurze. Zgłoszenia telefoniczne i elektroniczne obsługujemy w godzinach pracy Centrum Usług Społecznych. 

 • 8 października 2020

  ZAPISY NA FERIE ZIMOWE 2021

  Informujemy, iż trwają zapisy na FERIE ZIMOWE. Zapraszamy Państwa dzieci do wzięcia udziału w niezapomnianej przygodzie pełnej pasji oraz dobrego humoru. Oferujemy Państwu dwa tygodnie dobrej zabawy, z podziałem na dwa moduły, w następujących terminach: 15.02-19.02.2020 oraz 22.02-26.02.2020.

 • 11 września 2020

  FERIE ZIMOWE 2021

Kursy i szkolenia
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Centrum Projektów Edukacyjnych
Studia podyplomowe
MBA
Studia I i II stopnia
 • ul. Garbary 2, 85-229 Bydgoszcz
  bud. A, I piętro, pokój 101

 • kolonie@byd.pl

 • 52 567 00 91

© 2016 WYŻSZA SZKOŁA GOSPODARKI