logo
logo

O nas

Z dziećmi i dla dzieci pracujemy od wielu lat. Doświadczenia zdobyte podczas realizacji zajęć Uniwersytetu Dziecięcego, wykorzystaliśmy w pracy nad ideą i programem letnich oraz zimowych półkolonii.  Pragniemy, aby nasze spotkania z dziećmi były wyjątkowe: odkrywcze, niebanalne, warte zapamiętania. Przygotowując ofertę rozmawialiśmy nie tylko ze specjalistami, animatorami kultury, pedagogami czasu wolnego, ale także z naszymi najważniejszymi klientami- dziećmi. To od Nich wiemy, że oczekują różnorodności. Dlatego nasza propozycja letniego i zimowego wypoczynku zawsze opracowywana jest w dwóch wariantach. Nasi podopieczni mogą wcielić się w wymarzoną postać: fizyka, chemika, budowniczego robotów, sportowca, projektanta mody, aktora artystę, dziennikarza, kucharza i fotografa. Do tej pory z naszych półkolonii skorzystało prawie tysiąc uczestników: chłopców i dziewczynek w wieku od 6 do 11 lat.

Półkolonie naukowo – artystyczne dla dzieci, przygotowujemy w Centrum Usług Społecznych, bardzo starannie. Robimy wszystko, aby stworzyć dzieciom warunki do aktywnego i ciekawego spędzenia czasu wolnego. Gwarantujemy różnorodne formy zajęć, zabawę poprzez naukę. Uśmiech dzieci jest dla nas motywacją do dalszej pracy, a największym komplementem, gdy żegnają się z nami słowami „do zobaczenia za rok”.

Aktualności

 • 9 sierpnia 2022

  WOLNE MIEJSCA PÓŁKOLONIE LATO 2022

  Kreatywność, pomysłowość oraz samodzielność to cechy Twojego dziecka ? W takim razie nasze półkolonie stworzone są właśnie dla niego.
  Uwaga ! Mamy ostatnie wolne miejsce w terminie 22-26 sierpnia !
   
 • 8 sierpnia 2022

  1 TYDZIEŃ SIERPNIOWYCH PÓŁKOLONII

  Wakacje trwają. W tygodniu 1-5 sierpnia było dużo uśmiechu i dobrej zabawy połączonej z edukacją. Realizowane były zajęcia z modułu II, który pełen był niesamowitych przygód i atrakcji.
  Nasze półkolonie są świetną okazją do nabrania doświadczeń w samodzielnym spędzeniu dni poza domem. Niektórym osobom, taka forma wypoczynku, pozwala przygotować się do pierwszego spotkania z rzeczywistością szkolną.
 • 1 sierpnia 2022

  PÓŁKOLONIE 25.07-29.07.2022 R.

  W tym tygodniu dzieci zaczęły tydzień od poznania stylu hip hop a następnie  bawiły się na sali gimnastycznej podczas zajęć sportowych. Natomiast poznanie policji stanowiło okazję do przedstawienia istotnych zasad związanych z bezpieczeństwem. Dzieci przekonały się, że nauka chemii może być bardzo fajna i ciekawa. Wykonane doświadczenia, pod okiem specjalisty, uczyniło salę profesjonalnym laboratorium. Eksperymenty panowały także w kuchni, gdzie dzieci wykonały własnoręcznie swoje ulubione przekąski, które później skonsumowały.  Zajęcia HoloLens nauczyły wszystkich precyzji a także dokładności. Podczas wszystkich zajęć panowała dobra zabawa a także nauka nowych i ciekawych umiejętności.

Kursy i szkolenia
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Centrum Projektów Edukacyjnych
Studia podyplomowe
MBA
Studia I i II stopnia
 • ul. Garbary 2, 85-229 Bydgoszcz
  Willa, I piętro, p.13

 • kolonie@byd.pl

 • 52 567 00 91

© 2016 WYŻSZA SZKOŁA GOSPODARKI