logo
logo

O nas

Z dziećmi i dla dzieci pracujemy od wielu lat. Doświadczenia zdobyte podczas realizacji zajęć Uniwersytetu Dziecięcego, wykorzystaliśmy w pracy nad ideą i programem letnich oraz zimowych półkolonii.  Pragniemy, aby nasze spotkania z dziećmi były wyjątkowe: odkrywcze, niebanalne, warte zapamiętania. Przygotowując ofertę rozmawialiśmy nie tylko ze specjalistami, animatorami kultury, pedagogami czasu wolnego, ale także z naszymi najważniejszymi klientami- dziećmi. To od Nich wiemy, że oczekują różnorodności. Dlatego nasza propozycja letniego i zimowego wypoczynku zawsze opracowywana jest w dwóch wariantach. Nasi podopieczni mogą wcielić się w wymarzoną postać: fizyka, chemika, budowniczego robotów, sportowca, projektanta mody, aktora artystę, dziennikarza, kucharza i fotografa. Do tej pory z naszych półkolonii skorzystało prawie tysiąc uczestników: chłopców i dziewczynek w wieku od 6 do 11 lat.

Półkolonie naukowo – artystyczne dla dzieci, przygotowujemy w Centrum Usług Społecznych, bardzo starannie. Robimy wszystko, aby stworzyć dzieciom warunki do aktywnego i ciekawego spędzenia czasu wolnego. Gwarantujemy różnorodne formy zajęć, zabawę poprzez naukę. Uśmiech dzieci jest dla nas motywacją do dalszej pracy, a największym komplementem, gdy żegnają się z nami słowami „do zobaczenia za rok”.

Aktualności

 • 27 maja 2020

  LATO 2020

  Informujemy, iż trwają zapisy na półkolonie letnie organizowane przez Centrum Usług Społecznych Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy. Zapraszamy Państwa dzieci do wzięcia udziału w niezapomnianej przygodzie pełnej pasji, zabawy oraz dobrego humoru.

 • 19 maja 2020

  PÓŁKOLONIE LATO 2020

  Obecna sytuacja stawia pod znakiem zapytania wiele obszarów życia codziennego w tym również tych związanych z wakacjami. Jeszcze nie wiadomo, jak będą wyglądały zalecenia rządu na najbliższe miesiące dotyczące półkolonii.

 • 30 kwietnia 2020

  FUNKCJONOWANIE BIURA

  Szanowni Państwo, informujemy iż od dnia 4.05.2020 (poniedziałek) biuro Centrum Usług Społecznych będzie funkcjonować zgodnie z tradycyjnymi godzinami pracy. Dla bezpieczeństwa i komfortu Państwa oraz naszych Pracowników, będzie ono działać zgodnie z aktualnymi zaleceniami Ministerstwa Zdrowia i Inspekcji Sanitarnej. Przypominamy zatem o obowiązku zakrywania ust i nosa a także o zachowaniu odpowiedniego dystansu. 

  Państwa zdrowie jest dla nas najważniejsze, zatem dziękujemy za stosowanie się do powyższych zaleceń.

Kursy i szkolenia
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Centrum Projektów Edukacyjnych
Studia podyplomowe
MBA
Studia I i II stopnia
 • ul. Garbary 2, 85-229 Bydgoszcz
  bud. A, I piętro, pokój 101

 • kolonie@byd.pl

 • 52 567 00 91

© 2016 WYŻSZA SZKOŁA GOSPODARKI