logo
logo

O nas

Z dziećmi i dla dzieci pracujemy od wielu lat. Doświadczenia zdobyte podczas realizacji zajęć Uniwersytetu Dziecięcego, wykorzystaliśmy w pracy nad ideą i programem letnich oraz zimowych półkolonii.  Pragniemy, aby nasze spotkania z dziećmi były wyjątkowe: odkrywcze, niebanalne, warte zapamiętania. Przygotowując ofertę rozmawialiśmy nie tylko ze specjalistami, animatorami kultury, pedagogami czasu wolnego, ale także z naszymi najważniejszymi klientami- dziećmi. To od Nich wiemy, że oczekują różnorodności. Dlatego nasza propozycja letniego i zimowego wypoczynku zawsze opracowywana jest w dwóch wariantach. Nasi podopieczni mogą wcielić się w wymarzoną postać: fizyka, chemika, budowniczego robotów, sportowca, projektanta mody, aktora artystę, dziennikarza, kucharza i fotografa. Do tej pory z naszych półkolonii skorzystało prawie tysiąc uczestników: chłopców i dziewczynek w wieku od 6 do 11 lat.

Półkolonie naukowo – artystyczne dla dzieci, przygotowujemy w Centrum Usług Społecznych, bardzo starannie. Robimy wszystko, aby stworzyć dzieciom warunki do aktywnego i ciekawego spędzenia czasu wolnego. Gwarantujemy różnorodne formy zajęć, zabawę poprzez naukę. Uśmiech dzieci jest dla nas motywacją do dalszej pracy, a największym komplementem, gdy żegnają się z nami słowami „do zobaczenia za rok”.

Aktualności

 • 29 marca 2021

  ŻYCZENIA WIELKANOCNE

  Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych

  składamy serdeczne życzenia zdrowia, pogody ducha

  oraz nadziei i wiary w pomyślą przyszłość.

  Życzymy, aby ten wyjątkowy świąteczny czas upłynął w atmosferze

  poczucia bezpieczeństwa i stał się źródłem sił

  oraz realizacji zamierzonych celów.

 • 1 marca 2021

  ZAPISY NA PÓŁKOLONIE

  Szanowni Państwo,

  Informujemy, iż w dniu dzisiejszym zostały uruchomione zapisany na półkolonie letnie LATO 2021 FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY (tutaj). 

  Szczegółowe informacje a także opis modułów zajęć dostępny jest w zakładce LATO 2021.

 • 11 luty 2021

  PÓŁKOLONIE LETNIE 2021

  Szanowni Rodzice, informujemy iż zapisy na półkolonie letnie 2021 możliwe będą od 1 marca 2021.

Kursy i szkolenia
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Centrum Projektów Edukacyjnych
Studia podyplomowe
MBA
Studia I i II stopnia
 • ul. Garbary 2, 85-229 Bydgoszcz
  bud. A, I piętro, pokój 101

 • kolonie@byd.pl

 • 52 567 00 91

© 2016 WYŻSZA SZKOŁA GOSPODARKI