KOŃCOWKA WAKACJI

To co dobre szybko się kończy – wakacjom mówimy „do zobaczenia”. W dniu dzisiejszym, tj. 30.08.2019 zakończyły się 9 tydzień półkolonii letnich realizowanych pod hasłem „Tropem wakacyjnej przygody” organizowanych przez Centrum Usług Społecznych Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy. W tygodniu tym zrealizowaliśmy między innymi warsztaty kreatywności plastycznej oraz manualnej przy wykorzystaniu klocków Bamp, zajęcia kulinarne, lekcje fotografii, eksperymenty chemiczne i doświadczenia fizyczne, zajęcia sportowe i wiele, wiele innych.

Wakacje to okres dobrej zabawy i codziennego uśmiechu Uczestników. Wiele wartościowych zajęć, ciekawi prowadzący, nowe umiejętności, cenna wiedza, innowacyjne zabawy a także nowe znajomości to tylko niektóre z atutów organizowanych przez nas półkolonii.

Nadchodzi wrzesień - czas wrócić do szkoły. Państwu - Rodzicom oraz Opiekunom dziękujemy za zaufanie. Mamy nadzieję, że z częścią z Państwa spotykamy się już za pół roku, podczas ferii zimowych. Niecierpliwych zapraszamy na sobotnie wykłady organizowane w ramach Uniwersytetu Dziecięcego Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy. W roku akademickim 2019/2020 zaplanujemy wiele ciekawych wykładów z niesamowitymi prowadzącymi. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej www.rodzinka.byd.pl.

  • ul. Garbary 2, 85-229 Bydgoszcz
    bud. A, I piętro, pokój 101

  • kolonie@byd.pl

  • 52 567 00 91

© 2016 WYŻSZA SZKOŁA GOSPODARKI